close
تبلیغات در اینترنت
فتح روحیه بخش با گلهای شهباز

درحال بارگذاری ....
رزرو هتل مشهد نزدیک حرم
 • Bootstrap best maker slider type image control
 • HTML panel horizontal download slider video free
 • CSS3 download full width carousel plugin accordion image
 • HTML5 responsive text through slider auto thumbnail generator
 • CSS3 horizontal image examples slideshow image crusiel
ورودی های منچستر یونایتد
خروجی های منچستر یونایتد
نام تصویر سن پست تیم قبلی مبلغ قرار داد مدت قرار داد
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
نام تصویر سن پست تیم قبلی مبلغ قرار داد مدت قرار داد
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه 15 هزار پوند ...
کلودیو براوو 22 دروازبان رئال سوسیه ... ...
لیگ لالیگا
# لوگو نام تیم بازی برد باخت امتیاز
1 بارسلونا 15 14 11 11
1 بارسلونا 15 14 11 11
1 بارسلونا 15 14 11 11
1 بارسلونا 15 14 11 11
1 بارسلونا 15 14 11 11
1 بارسلونا 15 14 11 11
اخرین مطالب مطالب محبوب مطالب تصادفی

شهباز زاده با دو گل در نیمه اول و دوم برد استقلال را در شرایطی رقم زد که حریف با بازیکنان جوان و کم ادعایش نمایش قابل احترامی داشت.

استادیوم: ثامن مشهد تماشاگر: 20 هزار نفر
داور: احمد صالحی کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و سعید قاسمی

اخطار: میلان یوواویچ (52) از سیاه جامگان - مهدی رحمتی (51) و آرش برهانی (84)

سیاه جامگان: محسن فروزان، تیزرو، میثم حسینی، سالار افراسیابی(60 امید سینک)، سعید مهدی پور، میلان یوانوویچ، احمد کامدار، محسن دلیر، غلامرضا عنایتی(83 حسین زامهران)، مصطفی احمدی و پیمان میری
سرمربی: رسول خطیبی

استقلال تهران: مهدی رحمتی، روزبه چشمی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، جاسم کرار(80 فرشید اسماعیلی)، آرش برهانی(86 علیرضا رمضانی)، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، محمدامین حاج‌محمدی، میثم مجیدی و محسن کریمی(76 بهنام برزای)
سرمربی: پرویز مظلومی


شرح گلها :
سیاه جامگان 0 استقلال یک: (دقیقه 37، سجاد شهباززاده): ارسال زیبای آرش برهانی به درون محوطه را سجاد شهباززاده بدون مزاحمت به هوا برخواست و با ضربه سر درون دروازه فروزان قرار داد تا اولین گل لیگ را به نام خود ثبت کند.

سیاه جامگان 1 استقلال 1 : (دقیقه 63، علیرضا نقی‌زاده): پرتاب اوت بلند از جناح راست و دخالت مهاجم سیاه جامگان توپ را مقابل پای نقی‌زاده انداخت و او با نوک پا اولین گل فصل تیمش را وارد دروازه رحمتی کرد.

سیاه جامگان یک استقلال 2: (دقیقه 75، سجاد شهباززاده): استقلال در ضد حمله موفق شد روی تیزهوشی و حرکت ترکیبی برزای و شهباززاده گل دوم را به ثمر برساند. پاس در عمق برزای برای شهباززاده این بازیکن را با فروزان تک به تک کرد تا او دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.

شرح بازی:
استقلال در اولین دیدار لیگ برتر نیز مطابق سنوات گذشته شکست نخورد تا با برتری در زمین سیاه جامگان، آغازی امیدوار کننده در لیگ برتر داشته باشد.
پرویز مظلومی که در این دیدار چند بازیکن اصلی تیمش را در اختیار نداشت به جوانان تیمش اتکا کرد و البته شهباززاده نیز که در این دیدار در پست ایده آلش به میدان رفته بود موفق شد با دو گل زیبا سه امتیاز را به پرویز مظلومی هدیه دهد.
رسول خطیبی که پیش از آغاز این دیدار وعده پیروزی بر استقلال را داده بود به نظر می رسد با این شرایط کار سختی در لیگ پیش رو داشته باشد و خط دفاعی او روز پراشتباهی را برابر حمله وران استقلال داشت.

دقایق حساس :
دقیقه یک: اولین خطر روی دروازه استقلال را رضا عنایتی به وجود آورد و با هجوم به عمق دفاع این تیم چشمی و رحمتی را با مشکل مواجه کرد که رحمتی زودتر از مهاجم سیاه جامگان توپ را از آن خود کرد.
دقیقه 3: فرار رضا عنایتی پشت مدافعان استقلال را سعید قاسمی، کمک داور این دیدار آفساید اعلام کرد و اعتراض کاپیتان سیاه جامگان را در پی داشت.
دقیقه 6: بار دیگر فرار سیاه جامگان پشت محوطه جریمه و این بار هم رحتمی زودتر از دلیر صاحب توپ شد.
دقیقه 9: ارسال استقلال ها در محوطه شش قدم را محسن کریمی با اختلاف به بالای دروازه زد تا بهترین فرصت آبی پوشان از دست برود.
دقیقه 13: پرتاب اوت کامدار درون محوطه جریمه با دخالت مدافعان استقلال با کمترین اختلاف از بالای دروازه به کرنر برای سیاه جامگان تبدیل شد.
دقیقه 17: شوت از پشت محوطه جریمه جابر انصاری را محسن فروزان دفع کرد و در ادامه با توجه به مصدومیت برهانی آن را به بیرون زد.
دقیقه 29: فرار جابر انصاری پشت محوطه جریمه، این بازیکن را با محسن فروزان تک به تک کرد اما ضربه این بازیکن با واکنش فوق العاده گلر سیاه جامگان دفع شد تا تماشاگران همچنان در حسرت تماشای اولین گل لیگ پانزدهم بمانند.
دقیقه 40: اشتباهات مدافعان سیاه جامگان باعث شده تا مهاجمان استقلال فرصت های خوبی برای گلزنی به دست آورند و این بار شهباززاده با فرار درون محوطه جریمه با فروزان تک به تک شد که ضربه اش را به بالای دروازه فرستاد.
دقیقه 41: شانس دیگر گلزنی برای مهاجمان استقلال ساخته و پرداخته شد که این بار انصاری موفق نشد ضربه اش را به خوبی به سمت دروازه بزند. روی اشتباه کامدار، این مهاجم صاحب توپ شد و در موقعیتی عالی اقدام به ارسال پاس زمینی درون شش قدم کرد که کسی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
دقیقه 44: مهاجمان استقلال در میان اشتباهات مدافعان سیاه جامگان جناح چپ و راست این تیم را از آن خود کرده اند و با ارسال های پیاپی به دنبال گل دوم هستند. این بار انصاری صاحب توپ شد و از سمت راست توپش را درون محوطه جریمه فرستاد که ضربه کرار با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 48: مهدی رحمتی با توجه به اینکه تیمش از حریف پیش بود اقدام به اتلاف وقت کرد که صالحی او را با کارت زرد جریمه کرد.
دقیقه 50: اشتباه مدافعان سیاه جامگان در آفساید گیری موقعیت خوبی برای انصاری ایجاد کرد که این بازیکن موفق به استفاده از آن نشد.
دقیقه 51: آرش برهانی با دریبل چند بازیکن در جناح راست پیش رفت و در موقعیتی مناسب توپ را به محوطه جریمه فرستاده که کرار به این توپ نرسید تا آه از نهاد برهانی بلند شود.
دقیقه 52: اشتباه بازیکن سیاه جامگان نزدیک بود یک گل به خودی به نام این تیم کند که کامدار روی خط دروازه توپ را برگشت داد.
دقیقه 67: ارسال بازیکنان سیاه جامگان با دخالت مدافع استقلال در دهانه دروازه برگشت داده شد تا شاگردان رسول خطیبی در زدن گل دوم ناکام بمانند.
دقیقه 69: برهانی که در یکی از بهترین روزهای خود قرار دارد ارسال دیگری را درون محوطه جریمه انجام داد که پاس خوب او را شهباززاده نتوانست وارد دروازه کند.
دقیقه 71: پیمان میری با جا گذاشتن مدافع مستقیم خود وارد محوطه جریمه شد و ضربه اش را به سمت دروازه زد که مهدی رحمتی آن را به کرنر فرستاد.
دقیقه 72: اشتباه دیگری از مدافعان سیاه جامگان در آفسایدگیری باعث شد که کریمی صاحب توپ شود اما ضربه ناقص این مهاجم جوان به راحتی در اختیار فروزان قرار گرفت.
دقیقه 3+90: فرار امید سینک و ضربه او با دفع مهدی رحمتی همراه شد تا آخرین موقعیت سیاه جامگان نیز راهی به دروازه استقلال نداشته باشد.

بهترین بازیکن: سجاد شهباز زاده مرد دو گله استقلال موثرترین بازیکن میدان بود اما آرش برهانی نیز نمایش قابل توجهی داشت. در بین بازیکنان سیاه جامگان هم احمد کامدار و امید سینک عالی کار کردند.

اتفاق ویژه: محسن فروزان دروازه بان سیاه جامگان در ابتدای بازی از دست دادن با مهدی رحمتی خودداری کرد.

نویسنده : جعفر

تاریخ : جمعه 09 مرداد 1394

نظرات :

بازدید : 478

موضوع :فوتبال ایران

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi
 • messi